Pobiedziski Ośrodek Kultury istnieje od grudnia 2015r.

Powstał po podzieleniu w 2008 roku Ośrodka Kultury i Sportu, (który istniał od 1982 ) roku na:

Ośrodek Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji a następnie w grudniu 2015 r. zmianie nazwy na Pobiedziski Ośrodek Kultury.

Siedzibą naszą jest dawny budynek kina, który w 1987 roku został dotknięty pożarem, a na zgliszczach odbudowano do dziś istniejący budynek Domu Kultury. W murach ośrodka znajdują się sale wielofunkcyjne, w których prowadzone są zajęcia stałe, kółka zainteresowań i próby.

Układ budynku pozwala na organizację spotkań, konferencji czy wesel, a scena w Sali Widowiskowej umożliwia organizację spotkań teatralnych i wydarzeń muzycznych.

Świadomi swych bogatych tradycji animowania życia kulturalnego środowiska w którym pracujemy, chcemy budować więzi społeczne poprzez organizowanie na możliwie najwyższym poziomie aktywnych form uczestnictwa w kulturze, dostosowanych do zmian kulturowych i społecznych zachodzących w naszym kraju. Od lat pracownicy Pobiedziskiego Ośrodka Kultury dbają o zapewnienie Państwu ciekawej i szerokiej oferty. Cały czas staramy się wychodzić na przeciw Państwa potrzebom, jesteśmy otwarci na nowe propozycje i sugestie. Pobiedziski Ośrodek Kultury jest miejscem sprzyjającym rozwojowi talentów, odkrywaniu siebie, integrowaniu społeczności.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Realizacja: IDcom.pl

Zaszyfrowany adres tej strony