760 - LECIE NADANIA PRAW MIEJSKICH - OBCHODY 23-25 CZERWCA NAD BIEZDRUCHOWEM I NA RYNKU

Filmy

Miniatura video

Cleo zaprasza 23 VI g.21:30

Cleo wystąpi na tegorocznym Jarmarku Piastowskim w Pobiedziskach 23 czerwca br. o godz.12:30 - serdecznie zapraszamy!

Zobacz film »

Miniatura video

Zaproszenie do Pobiedzisk

Czerwone Gitary wystąpią w Pobiedziskach na Jarmarku Piastowskim 14 czerwca br. nad j. Biezdruchowo zaproszenie do Pobiedzisk.

Zobacz film »

Miniatura video

Captain Jack zaprasza 24 VI godz. 21:30

Captain Jack zaprasza do Pobiedzisk 24 czerwca br. o godz. 21:30 na swój koncert podczas Jarmarku Piastowskiego

Zobacz film »

Miniatura video

PIERSI w Pobiedziskach

Zespól Piersi zaprasza do Pobiedzisk na Jarmark Piastowski w czerwcu nad jezioro Biezdruchowo.

Zobacz film »

Miniatura video

VIDEO W POBIEDZISKACH 26 CZERWCA 2016R.

PRZEDSTAWIAMY ZAPOWIEDŹ KONCERTU ZESPOŁU VIDEO PODCZAS JARMARKU PIASTOWSKIEGO W POBIEDZISKACH 26 CZERWCA 2016r. O GODZ. 20.00. ZESPÓŁ VIDEO TO ZWYCIĘZCA ESKA MUSIC AWARDS – NAJLEPSZY ZESPÓŁ ROKU 2015

Zobacz film »

Miniatura video

Fragmenty spektaklu Gaja

18 grudnia 2012r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Pobiedziskach odbyła się premiera spektaklu pt: "Gaja" w wykonaniu działającego w naszym ośrodku Teatru Ruchu. Choreografia Monika Leśko-Mikołajczyk - muzyka Robert Kanaan.

Zobacz film »

Miniatura video

Prezentacja Pobiedziskiego Ośrodka Kultury

Pobiedziski Ośrodek Kultury przy ul. Kostrzyńskiej 21 istnieje w obecnej postaci od 2008 roku. Dyrektorem Ośrodka jest pani Barbara Matuszewska –Biniszkiewicz. Działają u nas: „Wiwaty”, Studio Piosenki, Teatr Ruchu, chór „Melodia”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta, klub emerytów i rencistów „Złota Jesień”, klub Plastyka Amatora, odbywają się zajęcia stałe oraz liczne warsztaty. Do naszego Ośrodka Kultury należy również Skansen Miniatur w Pobiedziskach przy ul Fabrycznej 100. Serdecznie zapraszamy na http://ok-pobiedziska.pl i do odwiedzania naszych placówek

Zobacz film »

Miniatura video

Zespół pieśni i tańca "Wiwaty" - Pobiedziski Ośrodek Kultury

Zespół Pieśni i Tańca „WIWATY" działa przy Pobiedziskim Ośrodku Kultury od 40 lat. Kierownikiem artystycznym zespołu jest pan Andrzej Horbik, a choreografem pan Sławomir Pawliński. Zespół prezentuje tańce narodowe, widowiska, folklor z Wielkopolski, tańce i przyśpiewki rzeszowskie, łowickie, Krakowiaków Wschodnich oraz tańce i zabawy z Wielkopolski Zachodniej, Górali Beskidu Śląskiego, śląskie, kaszubskie i piosenki lwowskie. W programie posiada również widowiska, zwyczaje i obrzędy. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

Zobacz film »

Miniatura video

Teatr Ruchu - Pobiedziskiego Ośrodek Kultury

Teatr Ruchu -- zajęcia rozwojowe z różnych technik tańca odbywające się w Pobiedziskim Ośrodku Kultury. Prowadzone są od 2006 roku przez artystę scen muzycznych panią Monikę Leśko-Mikołajczyk. Zajęcia odbywają się w czterech grupach wiekowych. Na koniec każdego sezonu artystycznego wystawiane są przedstawienia premierowe.

Zobacz film »

Miniatura video

Studio Piosenki- Pobiedziski Ośrodek Kultury

Warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży działające w Pobiedziskim Ośrodku Kultury. Prowadzone przez piosenkarkę Halinę Benedyk. Młodzi wokaliści biorą udział w koncertach, festiwalach i przeglądach.

Zobacz film »