Półkolonie artystyczne

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zakończyły się półkolonie artystyczne organizowane po raz kolejny w POK

Uczestniczyło w półkoloniach 30 dzieci w różnym wieku.

Program półkolonii był bardzo atrakcyjny, dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, muzycznych, tanecznych, oraz sportowych. Najwięcej emocji sprawiły dzieciom wyjazdy do Bramy Poznań,  gdzie czekała ich niebezpieczna misja. Potrzebne były  mapy, kompasy i słońce.  Dzieci uczyły się odnajdywać szlaki, zobaczyły  jak zmieniły się sposoby wyznaczania dróg i orientacji w terenie od czasów najdawniejszych, aż po współczesne i ruszyły  na poszukiwanie skarbu. W teatrze Animacji w Poznaniu specjalnie dla naszych dzieci otwarto teatr i wystawiono spektakl pt. ”Podkowa na szczęście”. Po spektaklu dzieci mogły porozmawiać z aktorami oraz zajrzeć za kulisy, dotknąć rekwizytów i zrobić kilka zdjęć z głównymi bohaterami.

W Siverado Citi miasteczku westernowym w Bożejewiczkach dzieci przeżyły napad na autobus,  swoich wychowawców musieli wykupić śpiewem a potem było wiele atrakcji w postaci krótkich scenek z życia miasteczka westernowego, szukanie złota oraz spotkanie ze zwierzętami.

Dzieci nie mogą doczekać się następnych półkolonii,  a my cieszymy się że się podobało.

Opublikowano: 09 lipca 2017 21:42

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 681

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Realizacja: Stronakultury.pl

  • SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA STAŁE ORAZ KONCERTY W NASZYM OŚRODKU KULTURY********SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA STAŁE ORAZ KONCERTY W NASZYM OŚRODKU KULTURY***********SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA STAŁE ORAZ KONCERTY W NASZYM OŚRODKU KULTURY
Zaszyfrowany adres tej strony