26. Finał WOŚP w P O K - zebraliśmy 43 620 zł.

 (link otworzy duże zdjęcie)

26. Finał WOŚP odbył się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

 Przez cały dzień w Pobiedziskach oraz w wybranych sołectwach odbywały się kwesty wolontariuszy z puszkami WOŚP. Każdy kwestujący wolontariusz  posiadał imienny identyfikator ze zdjęciem i hologramem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbyły się bardzo liczne licytacje, które w tym roku przyniosły rekordową sumę.

W programie oprócz icytacji odbyły się liczne koncerty, wystąpili: Krychu i Buba, dzieci z przedszkola „Wesołe Skrzaty”, Studio Piosenki, „Born To dance”, Pobiedziska Orkiestra Dęta,

Mamy REKORD 43 620 zł Pieniądze są już przeliczone przez Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach i wpłacone na konto Fundacji WOŚP.

 Zebraliśmy w tym roku  43 620 zł.

Opublikowano: 14 stycznia 2018 22:32

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1382

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Realizacja: Stronakultury.pl

  • SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA STAŁE ORAZ KONCERTY W NASZYM OŚRODKU KULTURY********SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA STAŁE ORAZ KONCERTY W NASZYM OŚRODKU KULTURY***********SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA STAŁE ORAZ KONCERTY W NASZYM OŚRODKU KULTURY
Zaszyfrowany adres tej strony