Dożynki Gminne - Pobiedziska 2018

 (link otworzy duże zdjęcie)

25 sierpnia na boisku sportowym w Biskupicach odbyły się Dożynki Gminne.

Uroczystości rozpoczęła o godz. 14:00 Uroczysta Msza św. w miejscowym kościele. Po przemarszu na boisko, króry poprowadziła Pobiedziska Orkiestra i Zespół WIWATY delegacje wieńcowe naszych sołectw i rady Letniska złożyły wieńce przed sceną.

Rozpoczął się Obrzęd Dożynkowy, Pani Burmistrz podziękowała rolnikom za tegoroczne plony, za chleb i wraz z Panią Przewodniczącą Rady podzieliły się chlebem z tegorocznej mąki z przybyłymi na uroczystość mieszkańcami naszej gminy. Po wystąpieniu zaproszonych gości rozpoczęła się część artystyczna, najpierw wystąpiły zespoły POK.

Po tańcach i przyśpiewkach w wykonaniu Wiwatów zaprezentowały swoje umiejętności młode piosenkarki ze Studia Piosenki a po nich wystąpił Chór Melodia.

Na boisku po przeciwległej stronie przygotowano moc atrakcji dla dzieci. POK jak i OSiR wyznaczyły specjany plac zabaw tuż obok licznych "dmuchańców".

Po zespołach POK wystąpili jeszcze: Discoboys, Players, Skaner, Zajefajni. Między występami odbyły się Potyczki Sołeckie oraz wręczono nagrody za najpiękniejszą: zagrodę, posesję oraz balkon.

Tegoroczne Dożynki Gminne zakończyła zabawa z zespołem Players.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu tej wspaniałej gminnej imprezy.

Dziękujemy również sponsorom.

Opublikowano: 27 sierpnia 2018 11:23

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 2078

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Realizacja: Stronakultury.pl

  • SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA STAŁE w nowym sezonie 2019-2020 ORAZ KONCERTY W NASZYM OŚRODKU KULTURY w nowym sezonie 2019-2020 ********SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA STAŁE w nowym sezonie 2019-2020 ORAZ KONCERTY W NASZYM OŚRODKU KULTURY***********SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA STAŁE w nowym sezonie 2019-2020 ORAZ KONCERTY W NASZYM OŚRODKU KULTURY
Zaszyfrowany adres tej strony