"Spóźnione wyznanie" - spektakl

 (link otworzy duże zdjęcie)

31maja br. o godz. 19:00  odbył sięna spektakl Teatru Tańca NIEZNANY pt.:"Spóźnione wyznanie"


Spektakl „Spóźnione wyznanie” to słowa, których nie wypowiedzieliśmy, a które mogły wiele zmienić. Sytuacje, w jakich byliśmy postawieni. Uczucie, które wtedy się w nas narodziło. Strach, jakiego nie przezwyciężyliśmy. Odwaga, której nam zabrakło. Czas, którego nie było. Wstyd, jaki czujemy. Cena, jaką teraz płacimy. Żal, który nas otacza. Chęć powrotu do tej chwili i szansa, jaką mamy by ten jedyny raz wyznać to na scenie i przyznać się przed samym sobą jak i przed Wami.

Produkcja: Teatr Tańca Nieznany
Choreografia/reżyseria: Filip HYLEWICZ
Skład: Katarzyna LESZEK Joanna KUKIEŁKA, Oliwia LECH, Marta SZOSTECKA, Weronika SKÓRZEWSKA, Weronika LEMPE, Pola STRZELECKA, Nicole HOFF, Filip HYLEWICZ
Muzyka: Collage
Czas trwania: 43 minuty  LINK:  https://www.youtube.com/watch?v=E-XubCp42yA

Młodzież perfekcyjnie podeszła do tematu i zobaczyliśmy piękny, dający do myślenia spektakl - dziękujemy!

Opublikowano: 31 maja 2019 21:35

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 792

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Realizacja: IDcom.pl

  • Szanowni Państwo, na podstawie decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącej zatrzymania szerzenia się koronawirusa informujemy, że do odwołania zawieszone zostają wszystkie zajęcia i wydarzenia w Pobiedziskim Ośrodku Kultury. Dotyczy to zarówno wydarzeń oraz zajęć prowadzonych przez naszych instruktorów jak i partnerów. O dalszych decyzjach i działaniach będziemy informować.
Zaszyfrowany adres tej strony