KATHIA - KONCERT 17/07 godz. 19:00

 (link otworzy duże zdjęcie)

JUŻ 17 LIPCA o godz. 19:00 w Sali Dużej POK pierwszy taki koncert w warunkach specjalnych!
Mamy nadzieję, że niezbędne procedury, których musimy przestrzegać - nie odstraszą naszej Wiernej Publiczności.

KATHIA
To 18-letnia songwriterka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Młoda wokalistka jest na samym początku swojej artystycznej drogi. Podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. No i pięknie śpiewa! Jak na swój wiek pisze bardzo dobre utwory i teksty – zarówno po polsku, jak i po angielsku.
Kathia jest przed wydawniczym debiutem. Jej muzykę można na razie znaleźć tylko na platformach Spotify, Tidal i Apple Music.
Jak wspominaliśmy, to dopiero początek.
Wierzymy, że długiej, ciekawej artystycznie drogi!
www.facebook.com/kathiamusic
www.instagram.com/kathiamusic

WSTĘP WOLNY!
UWAGA! Wstęp na koncert po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod nr: 606 792 948
Ilość miejsc jest ograniczona.
Przed koncertem obowiązuje zapoznanie się z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA (zamieszczonymi również poniżej) i wypełnienie druku OŚWIADCZENIA - dostępnego na stronie POK lub w dniu koncertu.

PROCEDURY OKREŚLAJĄCE WARUNKI I ZASADY ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W POBIEDZISKIM OŚRODKU KULTURY PODCZAS KONCERTÓW W TRAKCIE PANDEMII COVID 19.
Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją procedur.
1. Ograniczona liczba widzów
Udostępniamy widzom maksymalnie połowę liczby miejsc. Miejsca będą zajmowane naprze- miennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który:
- uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
- jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

2. Obowiązek zakrywania ust i nosa
Na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli np. noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby bez takiego wyposażenia nie zostaną wpuszczone na obiekt. W celach bezpieczeństwa, prosimy także, aby nie zdejmować maseczek w trakcie koncertu.

3. Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na obiekt (w holu głównym) wszyscy uczestnicy obowiązkowo będą musieli skorzy- stać z dostępnych dozowników z płynem dezynfekującym.

4. Zachowanie dystansu społecznego
Podczas poruszania się w obiekcie, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bez- piecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników koncertu.
W celach bezpieczeństwa uczestnicy koncertu będą wypuszczani sekcjami/grupami, z udostepnieniem pierwszeństwa osobom starszym.

5. Podanie danych osobowych przy wejściu
Przed wejściem na koncert uczestnicy zobligowani są do wypełnienia OŚWIADCZENIA o stanie zdrowia. Treść oświadczenia dostępna jest na stronie www.ok-pobiedziska.pl oraz na facebooku. Wydrukowane i wypełnione oświadczenie należy okazać obsłudze przed wejściem na koncert, lub wypełnić druk oświadczenia na miejscu.
Dane kontaktowe i osobowe będą przechowywane przez organizatora przez okres 2 tygodni.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Pobiedziski Ośrodek Kultury, który będzie przetwarzać dane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia koncertu i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
Państwa dane mogą zostać przekazane Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu bądź służbom porządkowym. Podane przez Państwa dane w razie potrzeby umożliwią łatwy kontakt po za- kończeniu koncertu i ułatwią służbom sanitarnym dochodzenie epidemiologiczne na wypadek wykrycia, że osoba zakażona brała udział w danym wydarzeniu.

6. Obsługa widza
Abyśmy mogli wypełnić obowiązkowe procedury prosimy o przybycie na miejsce z około 30 minutowym wyprzedzeniem.
Pracownicy wyposażeni będą w odpowiednie środki ochrony tj.: maseczki, przyłbice, rękawiczki.
Należy stosować się do wskazówek pracowników przy procedurze wejścia i wyjścia publiczności - możliwe będzie kierowanie Państwa do różnych wyjść znajdujących się w obiekcie.

Opublikowano: 09 lipca 2020 11:41

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

oświadczenie_na_koncert_pok_pdf.pdf [36.82 KB]

procedury_covid_koncert_w_pok_pdf.pdf [58.12 KB]

rodo_covid19_kultura_pok_pdf.pdf [31.14 KB]

Wyświetleń: 0

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Realizacja: IDcom.pl

Zaszyfrowany adres tej strony