OFF OPERA W POBIEDZISKACH

 (link otworzy duże zdjęcie)

ZAPRASZAMY NA SOBOTNI WIECZÓR Z OFF WARSZTATAMI I OFF KONCERTEM!

OFF KONCERTY to niezwykły cykl muzycznych wydarzeń skierowany do mieszkańców i mieszkanek podpoznańskich miejscowości. Kolejne wydarzenie już 17 października w sali widowiskowej Pobiedziskiego Ośrodka Kultury. Zapowiada się wieczór pełen wrażeń!


WARSZTATY MODOWE to pierwsza część OFF koncertu, kolejna odsłona Projektu EKI, poświęconego subkulturze bikiniarzy z lat 50. XX wieku.
Cechy charakterystyczne: fryzura plereza (zwana także mandoliną), układana za pomocą brylantyny; naleśnik na głowie, wielobarwny krawatto, marynarka na kilowatach, wąskie spodnie, buty na słoninie i wystające z nich kolorowe sing-singi lub piratki! O kim mowa? Oczywiście o bikiniarzach!
Byli kolorowymi ptakami, którzy swoim ubiorem znacząco wyróżniali się na tle szarzyzny PRL-u. Słuchali jazzu, bebopu, tańczyli boogie-woogie, bywali na prywatkach i zabawach
Prowadząca warsztaty - Idalia Mantas (scenografka, kostiumografka) - zapozna uczestników warsztatów modowych z wybranymi aspektami mody lat 50., a następnie każdy z nas będzie mógł stworzyć samodzielnie własny element garderoby inspirowany stylistyką retro!
prowadzenie: Idalia Mantas


start: godz. 18:00
zapisy: 509 422 918
***
Finałem wieczoru będzie KAMERALNY KONCERT!

Gościem wydarzenia będzie Loop Trigger - wiolonczelista, beatboxer i kompozytor. Tworzy muzykę na żywo za pomocą pętli dźwięku, aby uzyskać efekt obecności symultanicznych dźwięków rozmaitych instrumentów muzycznych. Jego kompozycje oraz aranże i covery znanych utworów powstają dzięki zastosowaniu wiolonczeli elektrycznej, beatboxu oraz loopera.
Loop Trigger to bardzo interesujący artysta na polskiej scenie muzycznej. Każdy jego koncert to balans pomiędzy eksplozją energii i pozytywnych emocji a melancholijnym opisem świata poprzez muzykę.
http://www.looptrigger.com


start: godz. 19:30
Wstęp wolny,
obowiązują zapisy: 509 422 918
[Ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID-19, liczba uczestników koncertu wynosi max. 25 osób.]
#offopera #głosymiasta #offkoncerty

Opublikowano: 13 października 2020 12:48

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 66

Wszelkie prawa zastrzeżone ©

Realizacja: IDcom.pl

Zaszyfrowany adres tej strony